O szkole...


Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikstacie

ul. Grabowska 13

63-510 Mikstat

tel./fax 62/ 73 10 112

e-mail:


gim_mikstat@poczta.onet.pl


Nasza szkoła istniała od roku 1 września 1999 do 31 sierpnia 2017. Swym zasięgiem obejmowała gminę Mikstat. Uczyli się w niej uczniowie z miejscowości: Mikstat, Mikstat Pustkowie, Komorów, Kotłów, Przedborów, Kaliszkowice Kaliskie, Kaliszkowice Ołobockie i Biskupice Zabaryczne.


Placówka posiadała bogatą bazę dydaktyczną, na którą składały się między innymi: pracownia komputerowa ze stałym dostępem do Internetu, biblioteka, czytelnia wyposażona w Internetowe Centrum Multimedialne, 10 sal lekcyjnych, w pełni wyposażona pracownia językowa, tablice interaktywne, projektory, ekrany projekcyjne.

Jednym z głównych założeń Dyrektora i Rady Pedagogicznej było stworzenie dobrej atmosfery wśród uczniów oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu nauczania, gwarantującego właściwy wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Uczniowie naszego gimnazjum brali udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, uzyskując bardzo dobre wyniki. Szkoła aktywnie uczestniczyła w pracach na rzecz środowiska lokalnego, a także prowadziła akcje związane z niesieniem pomocy ludziom będącym w potrzebie.

 

Wygenerowano w sekund: 0.07
979,337 Unikalnych wizyt